Atviras laiškas Lietuvos saugumo departamentui

Nesuprantu, ką jie daro ir už ką mokami pinigai? Viešoje erdvėje (internete) pilna menkinančios informacijos apie Lietuvą, greičiausiai nupušę ruskiai už tos informacijos skleidimą ir pinigus gauna. Esmė ta, kad tikrai nėra malonu skaityt jų kvailysčių, jog SSRS buvo mūsų išsigelbėjimas, taip pat, kad naciai mus būtų sunaikinę, o SSRS išgelbėjo. Melas! Nesakau, kad naciai buvo geri, nesakau, kad SSRS buvo vien tik blogis, abi imperijos buvo „šūdo krūvos“, tačiau naciai turėjo savo ekspedicijas po senąsias kultūras, todėl lietuvius jie laikė arijais, nes kaip žinoma, mes esame baltai, o aisčiai buvo taip pat dalinai baltai. Nukrupau nuo temos, todėl noriu, kad visi atkreiptų dėmesį į kelias personas (jų yra ir daugiau).

Laiškas tiems, kurie atsako už Lietuvos saugumą:

„Sveiki, atvirai pasakius, netempsiu gumos, neišsiplėtosiu o pažersiu jums kritikos. Ką po galais jūs dirbat, miegat? Už ką jums moka valstybė? Internete vyksta propagandos apie Lietuvą, kažkokie ruseliai kalbantys lietuviškai bando sumenkinti valstybę. Jei dabar per miestą eičiau nešinas Lenino plakatu, būtų tik sekundžių klausimas, kada mane policija supakuos, o internetas – taip pat viešoji erdvė. Kurių galų google ir facebook saugo vartotojų duomenis, jei jūs jų neprašote ir nesinaudojate? Prašau daryti tvarką kol nevėlu, nebent ir jūs korumpuoti.
Atkreipkit dėmesį į šias personas:
https://www.facebook.com/robertas.mazitovas.1
https://www.facebook.com/bukimevieningi.lt
https://www.facebook.com/lietuvos.draugas

https://www.facebook.com/magdalena.sventoji?fref=ts

Komentarų: 5 ↓

#1 rimantas 2013 lapkričio 13 8:16

gerbiamasis,ko tu isterikuoji,kaip grybauskaite,nepatinka,neskaityk. panaikink ju adresus is savo feisbuko.Skaityk grybo ir konserv-liberastu (liaudies erkiu)komentarus.Su pagarba .

#2 john smith 2013 lapkričio 13 8:36

papildyciau dar sitais :)
https://www.facebook.com/matrixlithuania?fref=ts
https://www.facebook.com/BeckettUSMC

#3 Voldzak 2013 lapkričio 13 9:06

Duraks tu bičiuli. Duraks paskutinis.

#4 Giedrius 2013 lapkričio 13 17:03

Tai ir patys feisbukiečiai jau moka vieni kitus administratoriams skųsti ir blokuoti, o ligonims tai vaistų reikia – puikiausiai tinka Pūko radijas ir „Kitokia Lietuva“ – jei šitą pasaulėžiūrą perims, tai jau toliau nebebus kur smukti…

#5 Jolita 2013 lapkričio 13 17:11

Ajajai, kažkam žodžio laisvė užkliuvo…